Dovolujeme si Vás pozvat do obce Dolní Mísečky úředně spadající pod obec Vítkovice na rodinou lyžařskou dovolenou. Náš lyžařský vlek Novákova louka Dolní Mísečky je připraven pro lyžování s malými dětmi, vlek má plynulou regulaci rychlosti a náš personál s mnohaletými zkušenostmi ochotně Vašim malým dětem pomůže.

Občerstvení na lyžařském vleku je zajistěno v kiosku na dolní stanici vleku, kde Vám nabídneme teplé i studené nápoje, domácí kuchyni, každý den jinou polévku, jedno teplé hotové jídlo a další sortiment rychlého občerstvení. Dále nabízíme lahvové pivo, nealkoholické pivo, několik druhů alkoholických nápojů, rozlévané limonády, míchané studené i teplé nápoje to vše za velice příznivé ceny.

Lyžařský vlek Dolní Mísečky Novákova louka má délku 450m, sjezdovka je dlouhá 500m s převýšením 60m, které řadí naši sjezdovku do červené kategorie.

Sjezdovka Novákova louka Dolní mísečky je průbežně upravována rolbou.

Provozní doba vleku Dolní Mísečky Novákova louka je 9:00-16:00

Vlek Dolní Mísečky Novákova louka je vhodný pro celou rodinu, lyžování zde bez problémů zvládnou i malé děti od 3let věku.

Lyžařský vlek Dolní Mísečky je bezproblémově dostupný osobním vozem, parkování je dle sněhových podmínek zajištěno pro až 12 vozů přímo u dolní stanice vleku, další možností pro parkování je parkoviště vzálené 100m od dolní stanice vleku.

Lyžařský vlek Dolní Mísečky je situován na jižním svahu Medvědína

Zimní dovolená na lyžařském vleku Dolní Mísečky je relaxací pro celou rodinu, na našem vleku Dolní Mísečky zažijete levné lyžování bez front.

Na našem lyžařském vleku Dolní Mísečky můžete lyžovat celý den za 250kč nebo dopolední lyžování za 125kč a nebo odpolední lyžování za 125kč. Nabízíme prostě levné lyžování v česku, levné lyžování dolní mísečky, levné lyžování novákova louka, levné lyžování krkonoše, levné rodinné lyžování, levné lyžování s dětmi.

Dětské lyžování dolní mísečky vlek novákova louka je možné díky tomu, že náš vlek Dolní Mísečky Novákova louka má plynoul regulaci rychlosti.

Lyžování Dolní Mísečky je zimní dovolené pro celou rodinu, okolní penziony a hotel nabízí ubytování Dolní Mísečky.


Lyžování Dolní Mísečky je pro celou rodinu, lyžování Dolní Mísečky je bez front, Lyžování Dolní Mísečky není drahé, Lyžování Dolní Mísečky Vás nezruinuje. Lyžování Dolní Mísečky je pohodová dovolená pro celou rodinu. Lyžování Dolní Mísečky na jižním svahu Medvědína.


Sjezdovka Novákova louka Dolní Mísečky je dlouhá 500m, sjezdovka Novákova louka Dolní Mísečky má převýšení 60m a řadí se mezi červené sjezdovky.

Lyžařský vlek Dolní Mísečky je jako stvořen pro lyžování s dětmi, vlek má plynulou regulaci rychlosti a obsluhuje ho zkušený personál, který Vašim dětem pomůže při prvních krůčcích na našem vleku

Dolní Mísečky nabízí rozmanité druhy levného ubytování, jak v penzionech, soukromých chatách, nebo hotelu IDOL.

KLÍČOVÁ SLOVA: lyžování dolní mísečky, dolní mísečky, zimní dovolená dolní mísečky, ubytování dolní mísečky, dětské lyžování, dětské lyžování dolní mísečky, lyžování školička, levné lyžování, lyžařský vlek dolní mísečky novákova louka, lyžování dolní mísečky novákova louka.